Plánování eventů nás zkrátka baví

Vaši zákazníci dnes hledají víc, než jen prostý nákup bez emocí – hledají zážitky, které zapadnou do jejich životního stylu a uspokojí jejich potřeby. Lidé si tak lépe a rychleji zapamatují váš brand i vaši společnost. Díky těmto eventům pracujete na své image a dlouhodobých vztazích s cílovou skupinou. Pojďme společně dopřát vašim zákazníkům zážitky, na které nezapomenou.

Prožijte své eventy s námi

Pro naše klienty jsme již zorganizovali a naplánovali desítky eventů nejen v České republice. Precizně zorganizuje mezábavnou i obchodní akci na míru všem vašim cílovým skupinám, doporučíme vhodný program, objednáme všechny atrakce, budeme komunikovat se všemi účastníky, zajistíme atraktivní místo, dokonalý catering i barmanskou show.

Máme za sebou téměř 20 let zážitků, eventů i nevšedních teambuldingů pro nadnárodní společnosti i začínající firmy. Záleží nám na osobním přístupu a hladkém průběhu akce.

Dlouhá léta realizujeme zážitkové a obchodní akce pro vaše stávající i potenciální

Ke každému dni v roce, ke každému důležitému kroku vaší firemní strategie do puntíku naplánujeme eventy s různým zaměřením:

Fotogalerie zážitků

Autogramiáda hokejového týmu Evraz Vítkovice Steel.

Organizace helloweenské akce pro obchodní centrum Nová Karolina.

Westernové městečko Šiklův mlýn a teambuildingová akce pro společnost Panta Pyrotechnik.

Akce ke Dni matek pro továrnu na čokoládu Bon-Bon.

Mám zájem