Zdokonalíme vaši marketingovou strategii
i korporátní styl

Základem fungování každé společnosti je podrobná marketingová strategie, bez které nebude firma plnit své krátkodobé ani dlouhodobé cíle. Víme, že začátky bývají občas složité, a proto pomáháme našim klientům nastavit marketingové procesy uvnitř firmy i navenek. Naplánujeme do detailu všechny položky marketingového mixu (4P) vaší společnosti, zaměříme se na corporate identity (firemní styl), navrhneme atraktivní grafický design vašich produktů i služeb. Budeme vaším parťákem a uděláme z vaší značky LoveBrand.

Grafický design a corporate identity

Vizuální komunikace dnes zkrátka funguje. Naši grafici jsou umělci, kteří vaše požadavky povznesou na vysokou úroveň. Reklamní tiskoviny i grafické návrhy jsou základem komunikační strategie našich klientů, ale my toho dokážeme mnohem více:

V oblasti grafického designu se pohybujeme dlouhá léta a spolupracujeme s významnými společnostmi, ale také začínajícími firmami, které chtějí hned od začátku podnikat chytře a stylově. Nebojíme se náročných zadání a našim klientům poskytujeme komplexní služby. Tohle vše by však nebylo možné bez dlouhodobých zkušeností, skvělých zaměstnanců a náročných klientů. Děkujeme, že jste se stali našim zážitkem.

Ukázky prací

Zpracování designu obalových materiálů značky Tesla.

Vytvoření grafických návrhů pro polepy na automobily Tesla.

Kalendáře na míru pro společnost Swell – formát, grafika, fotografie a styl dle vašeho přání.

 

Design obalového materiálu pro mobilní telefony Evolve Raptor.

Kontakty